„ČR: Evropská továrna na psy?“

06.09.2016

Odborná konference pořádaná 

JUDr. Jiřím Pospíšilem a Evropskou lidovou stranou

Vážení přátelé,

zvu Vás na konferenci s názvem „ČR: Evropská továrna na psy?“, která se bude zabývat palčivým problémem psích množíren a dalším nelidským zacházením s domácími zvířaty. Na odborné konferenci vystoupí celá řada českých a zahraničních odborníků z neziskového sektoru i státní sféry. Odborné konferenci, konané v pátek 16. září od 9:00 do 16:00 v konferenčním sálu Impact Hub Praha (Drtinova 10, Praha 5), bude ve čtvrtek 15. září od 19:00 předcházet společenský večer v Museu Kampa.

Společně s širokou skupinou neziskových organizací jsme připravili program, jehož cílem je analýza současného stavu ve vztahu k množírnám a dále srovnání situace v ČR a v jiných zemích Evropské unie. Společně s českými i zahraničními odborníky na závěr představíme doporučení, která by život domácích zvířat v České republice dle našeho názoru zlepšila. Pracovním jazykem konference je čeština. Tlumočení z anglického jazyka bude zajištěno a celou konferenci bude také možné sledovat online.

Všichni jsou také zváni na čtvrteční společenské zahájení, které se bude konat v prostorách Musea Kampa za přítomnosti zakladatelky musea a Nadace Jana a Medy Mládkových paní Medy Mládkové. Na nádvoří musea je možné přijít i se svými pejsky. Pro účastníky bude připraveno malé občerstvení a možnost prohlédnout si prostory musea. Společenský večer bude spojen s výběrem prostředků na dobročinné účely a možností neformálně si pohovořit s účastníky a přednášejícími.

Na konferenci spolupracují MVDr. Martina Načeradská, OBRAZ - Obránci zvířat, Four Paws, Planet ID, Nadace na ochranu zvířat a Občanské sdružení na ochranu opuštěných zvířat. Konference proběhne pod patronací mecenášky umění a ochránkyně zvířat paní Medy Mládkové.

Se závaznou přihláškou na konferenci se obracejte na email tovarnanapsy@email.cz. Je možné se přihlásit jak na obě části programu, tak i na společenský večer zvlášť.

Dodatečné informace Vám poskytne vedoucí přípravného týmu konference: Kryštof Kothbauer, mobil: 775 188 461, e-mail: krystof.kothbauer@email.cz.

S pozdravem
Jiří Pospíšil

Více informací najdete na:

Přiložený soubor

Přiložený soubor

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist