POZVÁNKA NA DOBROČINNOU AUKCI VE PROSPĚCH NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

19.10.2016

POZVÁNKA

DOBROČINNÁ AUKCE VE PROSPĚCH 

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

Srdečně Vás zveme na výstavu a dobročinnou aukci obrazu s názvem „François“ autora Petra Poláška, která se koná 19. 10. 2016, od 9 do 17:45 hodin, živě v OC Velký Špalíček v Brně a online na Facebook stránce Petra Poláška /@PetrPolasekArtist/.

 

Výstavu a dobročinnou aukci obrazu pořádá S Gallery Brno ve spolupráci s Psí hvězdou.cz pro Nadaci na ochranu zvířat. 50% z vydražené ceny obrazu bude věnováno Nadaci na ochranu zvířat.


 

Informace o autorovi draženého díla:

PETR POLÁŠEK

Současný český výtvarník známý především malbou portrétů známých osobností a krajinomalbou, s jehož tvorbou se můžete setkat i v zahraničí. Narozen v Praze, nyní působící v Brně.

 

Informace o draženém díle:

název obrazu: „FRANÇOIS“, rozměr: 100 X 100 cm,  akryl na plátně, naturální malba

vyvolávací cena: 5.000,- Kč

minimální příhoz: 500,- Kč

 

50% z vydražené ceny obrazu bude věnováno Nadaci na ochranu zvířat. Šek po ukončení aukce převezme paní Eva Hodek, ředitelka nadace, v online přenosu v 18:00 hod.

Informace o Nadaci na ochranu zvířat:

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT je nevládní nezisková organizace se statutem nadace. Od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat a zasazuje se o jejich životní pohodu.

Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah člověk – zvíře – životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Toto poslání vychází z přesvědčení, že zvířata jsou cítící bytosti, které si zasluhují pozornost, péči a ochranu ze strany člověka. Vychází z myšlenky, že každý život (nejen ten lidský) má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu a že v přírodě existují vzájemné vazby pro přežití všech živých organismů a udržení rovnováhy celého ekosystému.

Patronkou nadace je paní Marta Kubišová, zpěvačka.

 

Informace o pořadatelích výstavy a dobročinné aukce:

S GALLERY je prodejní galerií nabízející luxusní, stylové dámské, pánské i dětské šperky a hodinky té nejvyšší kvality a předních světových značek jako Thomas Sabo, Story by Kranz & Ziegler, Nialaya, Di Giorgio, Cruciani, Michael Michaud, Majorica, Joid'art, Triton, D for Diamond, Cutie a dalších značek.


PSÍ HVĚZDA.CZ je internetový obchod (e-shop) nabízející krmiva, doplňky stravy, pamlsky, chovatelské potřeby a vybavení pro zvířata, jejichž nákupem zákazníci přispívají na projekty v ochraně zvířat a pomoc konkrétním zvířatům v nouzi. 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist