Pozvánka - BENEFIČNÍ KONCERT NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

30.11.2018

Pozvánka - BENEFIČNÍ KONCERT NADACE NA OCHRANU ZVÍŘATV neděli 16. 12. 2018, od 19:00 hodin, v Rock CaféNárodní 116/20, Praha 1 je pořádán Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat s podtitulem „Děkujeme, Marto.

Dramaturgický koncept koncertu je pojat jako komponované pásmo nejznámějších skladeb Marty Kubišové, zpěvačky a patronky Nadace na ochranu zvířat.


Hlavními účinkujícími jsou zpěvačky Markéta Procházková a Bára Smejkalová. Jejich hosty, kteří vystoupí v rámci programu benefičního koncertu, jsou Marta Kubišová, Tereza Mašková a Tomáš Savka, Dominika Červinková a Anna Šitnerová - ViViD Dance Company, Ester Godovská a další hostující hudebníci.


Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat je poděkováním Martě Kubišové, která od roku 1992 nezištně a s ohromným nasazením pracuje ve prospěch ochrany zvířat, a také všem lidem dobré vůle (i Květě), kteří mají rádi zvířata a jejich osud jim není lhostejný, kteří podporují nadaci a spolu s ní pomáhají zvířatům.


Koncert doprovází výstava fotografických koláží „Ráj na Zemi pokračuje“ autorek Silvie Milkové a Jany Butzke alias Spektákl jsoucno, pořádaná pro Nadaci na ochranu zvířat v galerii Rock Café, v termínu od 4. 12. 2018 do 4. 1. 2019. V neděli 16. 12., od 17:30 hodin, proběhne vernisáž s komentovanou prohlídkou výstavy a zároveň performance Spektáklu jsoucno.

 

V neděli 16. 12., v 18:00 hodin, v galerii Rock Café proběhne slavnostní rozsvícení Stromu přání Dokonalé Lásky, která je výrobcem čistě přírodních veterinárních přípravků a je hlavním partnerem benefičního koncertu.

 

Poděkování Nadace na ochranu zvířat

 

Markétě Procházkové a Báře Smejkalové, zpěvačkám, iniciátorkám a hlavním protagonistkám benefičního koncertu,

Martě Kubišové a všem účinkujícím, kteří vystoupí v rámci koncertu bez nároku na honorář,

 

Silvii Milkové a Janě Butzke, fotografkám a performerkám, autorkám výstavy koláží se slibným názvem „Ráj na Zemi pokračuje“,


Ivanu Pinkavovi
, autorovi ústřední fotografie k Benefičnímu koncertu Nadace na ochranu zvířat,

 

časopisu HAF & MŇAU za mediální podporu a dlouholeté partnerství

a

Dokonalé Lásce za podporu, pomoc a spolupráci v ochraně zvířat. A za dokonalou lásku.


Více informací:

www.rockcafe.cz

www.ochranazvirat.cz

https://www.facebook.com/events/732519033760006/ (Fcb událost)


Pořadatel


Partneři


JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist