WAD – Pomozte naplnit misky v útulcích


WAD – POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

Spolupráce se společností Mars Czech s.r.o.


Cílem projektu je zlepšit situaci psů a koček v útulcích na území ČR a podpořit veřejnou osvětu problematiky zvířat v útulcích. Opuštěným psům a kočkám pomohou všichni ti, kteří se nákupem krmiva značek Pedigree a Whiskas nebo zasláním dárcovské SMS zapojí do projektu. Na základě tohoto prodeje pak společnost Mars Czech s.r.o. daruje vybraným útulkům kvalitní suché krmivo pro kočky a psy. Jednou z aktivit této kampaně je dotazníkový průzkum realizovaný Nadací na ochranu zvířat, který sleduje kapacitu útulků a jejich naplněnost, počty přijatých a vydaných zvířat, podmínky a postup při příjmu a výdeji zvířat. Průzkum dále sleduje péči o zvířata, evidenci zvířat, finanční zabezpečení a materiální vybavení útulků aj.

Projekt byl zahájen v roce 2009, pro velkou úspěšnost pokračuje doteď. V roce 2009 předala Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o. 18 vybraným útulkům více než 35 tun kvalitního suchého krmiva pro kočky a psy. Hned v následujícím ročníku začala tato čísla stoupat, konkrétní údaje najdete v tabulce viz níže.

Množství krmiva, které bylo útulkům předáno, výrazně pomohlo vyřešit tíživou finanční situaci některých z nich a umožnilo další rozvoj činnosti těchto zařízení. Dne 1. 11. 2015 jsme úspěšně uzavřeli 7. ročník kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“. Kampaň probíhala téměř ve všech obchodních řetězcích v České republice. Do dotazníkového průzkumu se v tomto roce přihlásilo celkem 36 útulků.


PŘEHLED DAROVANÉHO KRMIVA V PRŮBĚHU KAMPANĚ


KAMPAŇ V ROCE 2015

V období od 17. 8. 2015 do 1. 11. 2015 probíhal již 7. ročník kampaně "Pomozte naplnit misky v útulcích". Tato jedinečná kampaň probíhala téměř ve všech obchodních řetězcích v České republice, kde zákazníci přispívali nákupem výrobků značek Pedigree a Whiskas na krmivo pro psy a kočky v útulcích.

V rámci kampaně probíhaly v obchodních řetězcích Globus a Albert doprovodné aktivity pro vybrané útulky. Těchto aktivit se letos účastnilo téměř 60 útulků. V obchodních domech Kaufland probíhá doprovodná aktivita dokonce celoročně.

Aktivita v řetězci Albert byla novinkou letošního ročníku kampaně. Akce se konala 4. 10. 2015 ve 39 vybraných hypermarketech Albert na celém území ČR. 

Více informací najdete na www.naplntemisky.cz.

Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!


 
JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist