POMOZTE S NÁMI ZVÍŘATŮM na portálu slevy.hyperinzerce.cz

 
Praha, 21. května 2014 – Nadace na ochranu zvířat a společnost HyperMedia, a.s., provozovatel slevového portálu slevy.hyperinzerce.cz a inzertního portálu hyperinzerce.cz, spouštějí novou charitativní kampaň „POMOZTE S NÁMI ZVÍŘATŮM na portálu slevy.hyperinzerce.cz“.


Nadace na ochranu zvířat a slevový portál slevy.hyperinzerce.cz, ve spolupráci s inzertním portálem hyperinzerce.cz, společně realizují novou charitativní kampaň: „POMOZTE S NÁMI ZVÍŘATŮM na portálu slevy.hyperinzerce.cz“.

Připojte se k nám a udělejme společně dobrý skutek!
Zapojte se do naší charitativní akce pro Nadaci na ochranu zvířat! Vybrané finanční prostředky Nadace použije zejména na pomoc zvířatům v útulcích a záchranných stanicích, na pomoc a podporu konkrétních případů zvířat v nouzi (opuštěná a týraná zvířata) a na právní ochranu zvířat.

JAK SE ZAPOJIT?
Je to jednoduché a rychlé!

Na portálu slevy.hyperinzerce.cz si zvolíte, jakou částkou chcete přispět – tj. koupíte dárkový kupón v hodnotě 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč.

Přispět můžete také při nákupu slev produktů a služeb, a to příhozem ve výši 20 Kč, 50 Kč nebo 100 Kč ke každé platební transakci.

Koupí jakékoliv slevy produktů a služeb s příhozem 20 Kč, 50 Kč nebo 100 Kč k platební transakci a koupí dárkových kupónů na portálu slevy.hyperinzerce.cz přispíváte na ochranu zvířat a pomoc zvířatům v nouzi.
Předem děkujeme za Vaši pomoc a podporu!
Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!

Kam poputuje výtěžek z kampaně?
Výtěžek poputuje Nadaci na ochranu zvířat, která vybrané finanční prostředky použije zejména na následující pomoc zvířatům:

Pomoc zvířatům v útulcích a záchranných stanicích v České republice
Nadace použije vybrané finanční prostředky zejména na umístění a péči o zvířata v útulcích a záchranných stanicích nebo domácích depozitech, na veterinární ošetření a následnou léčbu zvířat, na nákup krmiva, chovatelských potřeb a vybavení. 

Pomoc a podpora konkrétních případů zvířat v nouzi
Nadace finančně podpoří konkrétní případy zvířat v nouzi, zvířat, která byla týrána a byla z otřesných podmínek odebrána nebo byla se známkami prokazatelného týrání nalezena, zvířat, která byla opuštěna majitelem, nalezena ve stavu podvýživy, ve špatné fyzické i psychické kondici, na pomoc a podporu zraněných a hendikepovaných volně žijících živočichů apod.

Pomoc a podpora adopcí zvířat z útulků
Nadace podle možností a potřeb použije finanční prostředky na podporu přímých i virtuálních adopcí zvířat z útulků, např. na nákup „startovacích dárkových balíčků“ pro nového majitele (obojek, vodítko, krmivo).

Pomoc v právní ochraně zvířat

Právní pomoc je nutná zejména v případech, kdy je zapotřebí situaci zvířete řešit právní cestou - např. u případů týraných a bezdůvodně usmrcených zvířat, případů závažného zanedbání péče o zvíře, případů exekutorských řízení, v nichž je zvíře předmětem exekuce, nebo případů, v nichž je zvíře předmětem sporu apod.

Pomoc v oblasti legislativy
Práce v oblasti české a evropské legislativy ve prospěch ochrany zvířat je nezbytná. Jedná se zejména o tvorbu legislativních návrhů a také podávání připomínek k legislativním návrhům projednávaným v rámci mezirezortních připomínkových řízení, jichž se Nadace na ochranu zvířat za odbornou veřejnost účastní.  

Pomoc v oblasti poradenství
Poradenství pro širokou veřejnost v oblasti ochrany zvířat nadace realizuje zejména v rámci projektu SOS Zvíře. Zájemci se mohou se svými dotazy a podněty obrátit telefonicky, emailem nebo poštou na zkušené pracovníky nadačního týmu a přizvané odborníky, kteří jsou připraveni poradit (nejen) v otázkách chovu, péče, výživy, výchovy a výcviku zvířat. Nadace také provozuje telefonní linku SOS Zvíře (tel. č.: 222 135 460), na níž se může obrátit každý, kdo byl svědkem závažného případu zanedbání péče, týrání nebo usmrcení zvířete / zvířat. Oznámení a podněty k prošetření těchto případů lze Nadaci zasílat také na emailovou adresu nadace@ochranazvirat.cz nebo poštou. Pracovníci nadace a přizvaní odborníci následně tyto případy v rámci všech dostupných možností a nástrojů řeší.

Pomoc v oblasti osvěty a vzdělávání
Nadace vydává řadu bezplatných osvětových materiálů a publikací, které přibližují veřejnosti problematiku ochrany zvířat. Zároveň bezplatně pořádá osvětové přednášky, semináře, konference, workshopy a školení pro širokou veřejnost i odborníky z oblasti ochrany zvířat a organizace zabývající se přímou ochranou zvířat jako jsou útulky a záchranné stanice. Na tuto oblast se trvale nedostává finančních prostředků, byť osvěta a vzdělávání veřejnosti je nejdůležitějším nástrojem prevence případů špatného zacházení se zvířaty, poškozování jejich práv a zájmů, zanedbání péče o zvířata a týrání zvířat, a to třeba jen neúmyslného týrání způsobeného neznalostí životních potřeb zvířat.

Pomoc na podporu kontroly populace toulavých a opuštěných koček
Nadace dlouhodobě finančně podporuje kastrace populace toulavých koček, stejně tak i nezaměnitelné značení zvířat v útulcích apod. Vybrané finanční prostředky nadace použije na přerozdělení útulkům, které je využijí na kastrační programy a čipování zvířat.
        
Zúčastněte se naší charitativní kampaně ve prospěch ochrany zvířat
„POMOZTE S NÁMI ZVÍŘATŮM na portálu slevy.hyperinzerce.cz“

Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace financovaná zejména z darů soukromých a právnických osob, na nichž závisí její činnost ve prospěch ochrany zvířat.

Přispět můžete i VY, ať již jednorázově nebo opakovaně.

Koupí jakékoliv slevy produktů a služeb s příhozem 20 Kč, 50 Kč nebo 100 Kč k platební transakci a koupí dárkových kupónů v hodnotě 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč na portálu slevy.hyperinzerce.cz přispíváte na ochranu zvířat a pomoc zvířatům v nouzi.
Předem děkujeme za VÁŠ příspěvek!
Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!

Více informací o naší charitativní kampani najdete na internetových stránkách www.slevy.hyperinzerce.cz, www.ochranazvirat.cz a na profilu Nadace na ochranu zvířat v sociální síti Facebook.

Tisková zpráva ke stažení zde.
JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist