ZOOLOVE pomáhá!

Charitativní značka ZOOLOVE pomáhá zvířatům!


Společnost ZOOPLUS AG, provozující internetový obchod ZOOHIT.cz, a Nadace na ochranu zvířat pořádají od února 2015 charitativní kampaň „ZOOLOVE pomáhá!
Na český trh byla zavedena charitativní značka ZOOLOVE, díky níž má každý z nás možnost pomoci zvířatům v nouzi a přispět na ochranu zvířat. Pod značkou ZOOLOVE je nabízeno prémiové krmivo, pamlsky i kvalitní doplňky pro psy a kočky. Z každého nákupu produktů značky ZOOLOVE je 10 % z prodejní ceny věnováno Nadaci na ochranu zvířat. 


V 1. kole vyúčtování - kde dni 30. 6. 2015se podařilo na ochranu zvířat vybrat částku ve výši 35 372,- Kč. Tato částka byla přerozdělena mezi následující útulky a záchranné stanice (všichni obdrželi jednorázový finanční příspěvek ve výši 5 000,- Kč) : 

ZO ČSOP Buchlovice,
Stanice Pavlov o.p.s.,
Útulek Tibet o.s.,
o.s. Na Volno – záchytná stanice pro koně,
Psí útulek Komořany,
Psí domov – útulek Řepnice (Česká společnost přátel zvířat),
o.s. Šanta kočičí.


Ve 2. kole vyúčtování - v období od 1. 7. do 31. 12. 2015 - se na ochranu zvířat vybrala částka ve výši 45 688,- Kč. Tato částka byla opět přerozdělena mezi útulky a záchranné stanice (všichni obdrželi jednorázový finanční příspěvek ve výši 5 000,- Kč) : 

Útulek pro zvířata v nouzi Zlín – Vršava,
Depozita pro opuštěná zvířata – Bohnice, 
Zookontakt Rebeka,
Opuštěná a léčebná zvířata, o.p.s.,
Srdcem pro kočky, z.s.,
Další šance z.s.,
Podkrušnohorský zoopark Chomutov, p.o.,
Město Litvínov – útulek pro psy,
ZO ČSOP Polabí.

Nabídka produktů značky ZOOLOVE se stále rozšiřuje.

Moc děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!


____________________________________________________
Značka ZOOLOVE působí na českém trhu od února 2015. V současné době můžete v internetovém obchodu ZOOHIT.cz najít 15 produktů pro psy a 15 produktů pro kočky. Tyto produkty uspokojí i toho nejnáročnějšího psího a kočičího spotřebitele. Již od svého vstupu na český trh nabízí značka ZOOLOVE kvalitní portfolio konzerv, pochoutek a chovatelských doplňků.

Mezinárodní společnost ZOOPLUS AG, provozující portál ZOOHIT.cz, nabízí široký sortiment produktů pro domácí zvířata. Jako výhradně internetový obchod se mohou 100% soustředit na to, aby svým zákazníkům co nejvíce usnadnili nakupování. Produkty dodávají do 28 evropských zemí.
JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist