Funky Dog


Koupí psích motýlků značky Funky Dog přispějete 30% z ceny každého motýlku na útulky a záchranné stanice v ČR. Děkujeme!

V červenci 2016 jsme odstartovali spolupráci na krásném projektu Funky Dog, který přivádí k životu slečna Katarina Králová. Elegantní psí motýlky Funky Dog se pomalu ale jistě stávají symbolem podpory útulků. Prostřednictvím kampaně „Motýlci sluší i pomáhají“ je 30 % z prodeje těchto slušivých módních doplňků věnováno na podporu ochrany zvířat (20 % přímo Nadaci na ochranu zvířat na následné přerozdělení útulkům a dalším organizacím).

„Každý psík, který nosí motýlek, ukazuje světu, že pomáhá svým kámošům útulkáčům.“ 

Od června 2016 motýlky vyrábí chráněná dílna v Mělníku u Prahy – Fokus Praha. Do projektu je zapojený také azylový dům ve Vsetíně. Motýlky tak pomáhají nejen zvířatům, ale i lidem v nouzi.

O tom, jak se u Katariny zrodil nápad na výrobu těchto šik charitativních motýlků, si můžete přečíst zde. Její kreativita, cit pro módu a chuť pomáhat zvířatům se spojily do projektu Funky Dog, jehož tváří je její milovaný Mr. Cuddlo.


Na e-shopu www.psimotylek.cz je navíc možné koupit i žlutý motýlek, kterým by se měli značit citliví psi, kteří by uvítali více prostoru. O projektu Žlutá stužka = prosím, potřebuji prostor se dočtete např. zde nebo na Facebooku.Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům.
JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist