Ostatní publikace

Doporučujeme:


Zvířata v naší mysli
Praktický průvodce učitelskou přípravou k ochraně zvířat – aktivity a materiály související s ochranou zvířat, které je možno snadno zakomponovat do vyučování žáků a studentů od předškolního věku po střední školy. Autor: Občanské sdružení Člověk a Krkonoše

Stáhnout ve formátu PDF (1.26 MB)


-------------------------------------------------------

Věčná Treblinka
Světově proslulá kniha amerického znalce holocaustu Charles Pattersona hledá paralely mezi nacistickými zvěrstvy a naším chováním ke zvířatům.

-------------------------------------------------------

Na zvířatech záleží
Marc Bekoff ve své knize Na zvířatech záleží, objasňuje, proč si zvířata zaslouží naši lásku a úctu. Je odborníkem, který zvířata doopravdy miluje, protože si uvědomuje, že s námi sdílejí všechny emoce, včetně citu lásky, úzkosti, radosti, obavy i slitování. 
-------------------------------------------------------

Právní ochrana zvířat
Kniha se zabývá ochranou zvířat proti týrání jak v českém právním řádu, tak i v předpisech Evropských společenství. Převážná část obsahu je věnována principům a právním vztahům obsaženým v zákoně č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání. Publikaci mohou využít pracovníci příslušných odvětví státní správy (zejména orgány ochrany zvířat), pracovníci samosprávy, veterinární lékaři, pedagogové, studenti a všichni zájemci ze strany veřejnosti pro orientaci v oblasti.

 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist